معرفی خدمات آموزشی

استارت آپ ها امروز در فضایی بسیار متغیر قرار دارند که این مساله نیازمند انعطاف پذیری بالایی برای آنها دارد که این انعطاف پذیری نیازمند به روز بودن دانش و مهارت نیروی انسانی می باشد.

در دورانی که منابع انسانی به عنوان بزرگترین دارایی هر سازمانی محسوب می شود کارکنانی که دارای  توانایی‌هایی بالاتر از سطح استاندارد را دارند به آن کسب و کار کمک می‌کنند تا یک مزیت رقابتی قوی، نسبت به رقبا داشته باشد و کارکنان قوی از راه آموزش بوجود می آیند.

آموزش باعث می شود کارمندان کاراتر و موثتر به ایفای نقش بپردازند و غالبا کارمندانی که از طریق سازمان خود و در راستای اهداف آن و تخصص خود رشد می کنند علاوه بر انطباق بیشتر با جایگاه شغلی خود حس رضایت بیشتری خواهند داشت و به آن مجموعه وفاداتر خواهند شد که همین مساله می تواند هزینه های استخدام جهت جایگزینی نفرات را کاهش بدهد.

شرکت Novelty RED بر اساس نیاز بسیار حیاتی استارت آپ ها به آموزش اقدام به برگزاری طیف متنوعی از دوره های آموزشی مهارت محور را برای پوشش دادن نیازهای مختلف ارایه می دهد.این دوره ها در … حوزه مختلف و به شرح زیر می باشند.

دوره های  بخش بازار

دوره های  بخش مالی

دوره های  دیجیتال مارکتینگ

دوره های  ارتقا محصول

دوره های  جذب سرمایه گزار

دوره های  از ایده تا اختراع

دوره های  از اختراع تا بازارهای جهانی

تمامی دوره ها توسط برترین اساتید حوزه خود با آخرین متد های آموزشی روز با مدل های مختلفی ارایه می شود.

مشتریان

سازمانها؛ شرکتها، استارت آپها، مخترعین، مهاجرین

نحوه ثبت سفارش

ثبت نام در سایت آموزشگاه

علت انتخاب شرکت ما

اگر بخواهیم از مزیتهای دوره های آموزشی شرکت Novelty RED سخن بگوییم، باید گفت شرکت با دارا بودن دپارتمنت های مختلف علمی، خدماتی، و سرمایه گزاری، توانایی آن را دارد تا در دایره ی وسیعی از موضوعات و چالش هایی که شرکت ها و کارآفرینان روزانه با آنها مواجه هستند، دوره های آموزشی برگزار کند. مشاورین و مدرسین ما در حقیقت هسته ی علمی و تخصصی مجموعه ی بزرگ  Novelty RED هستند، که با ده ها سال تجربه در صنعت و فضای آکادمیک نیروهای محرک خلاقیت شرکت هستند، و آماده هستند این تجربه را به شرکت های دیگر هم انتقال دهند.

فرم ثبت نام در دوره آموزشی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *