معرفی خدمات مشاوره

کسب و کارها از ابعاد مختلف همیشه دارای موضوعات بسیاری هستند که رسیدگی به برخی از آنها خارج از توان دانشی و مهارتی مجموعه هست ضمن آنکه بسیار از آنها نیازهای موقتی هستند که الزامی به بکار گرفتن دایمی یک کارشناس خبره نیست.

مشاور پس از دریافت درخواست اقدام به شناسایی و تعریف مساله می کند و با شناخت کامل اجزای کسب و کار به تحلیل مسئله می پردازد و بهترین راه کارها را جهت حل مسئله متناسب با آن مجموعه ارائه می دهد و در صورت لزوم و نیاز تا حصول نتیجه نیز همراهی خواهد کرد.

یک راهنما به عنوان یک مغز متفکر جدید که تخصص مورد نیاز در حل یک مسئله دارد به مجموعه کمک می نماید؛ تا در تصمیم گیری ها با دید وسیع تری اقدام به این کار نماید. یک مشاور با تخصص و تبحری که برگرفته از دانش و مهارت قبلی کسب کرده است یک دانش سریع را وارد مجموعه مینماید که غالبا یک نیاز سریع می باشد که شاید بتوان از طریق آموزش کسب کرد ولی گاهی زمان بسیار مهم تر است.

شرکت Novelty RED جهت رفع نیاز مهم مشاوره برای کسب و کارها در زمینه های مختلف زیر اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای می کند.

مشاوران بازار – مدیریت – مالی  و سرمایه گزاری– دیجیتال مارکتینگ- فاند ریزینگ- جذب سرمایه گزار- پرسونال و پروداکت برندینگ

افراد ما از مختصصان و معتمدترین ها انتخاب شده اند و با بالاترین استانداردهای حرفه ای بین الملل در خدمت کسب کارها و استارت آپها هستند.

مشتریان ما

کسب و کارهایی هستند که نیاز به تصمیم گیری و ارتقا یا رفع یک مشکل از طریق بکارگیری بهترین روش های ممکن هستند.

سازمانها؛ شرکتها، استارت آپها، مهاجرین

نحوه ثبت سفارش

ثبت نام در سایت شرکت

علت انتخاب شرکت ما

اگر بخواهیم از مزیتهای دوره های آموزشی و مشاوره ی شرکت Novelty RED سخن بگوییم:

شرکت با دارا بودن دپارتمنت های مختلف علمی، خدماتی، و سرمایه گزاری، توانایی آن را دارد تا در دایره ی وسیعی از موضوعات و چالش هایی که شرکت ها روزانه با آنها مواجه هستند، خدمات مشاوره ای عرضه کند.

مشاورین و مدرسین ما در حقیقت هسته ی علمی و تخصصی مجموعه ی بزرگ  Novelty RED هستند،

که با ده ها سال تجربه در صنعت و فضای آکادمیک نیروهای محرک خلاقیت شرکت هستند،

 آماده اند این تجربه را به شرکت های دیگر هم انتقال دهند

فرم ثبت نام در دوره آموزشی و جلسه ی مشاوره

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *