قطع شبکه راجرز مشکلاتی را برای مشتریانی در سراسر کانادا ایجاد کرد و شکایات زیادی بدلیل قطع خدمات تلفن همراه و اتصال اینترنت شد.

شبکه راجرز بابت قطع گسترده عذرخواهی کرد

قطع گسترده شبکه راجرز مشکلاتی را برای مشتریانی در سراسر کانادا ایجاد کرد و شکایات زیادی بدلیل قطع خدمات تلفن همراه و اتصال اینترنت شد.

به گزارش رسانه هدهد کانادا، این قطعی همچنین بر خدمات بانکی، دفاتر گذرنامه و برنامه ArriveCAN کانادا نیز تأثیر گذاشت.

شبکه راجرز با انتشار بیانیه‌ای تأیید کرد که این قطعی‌ها در حال حاضر بر خطوط سیمی و شبکه‌های بی‌سیم آن تأثیر گذاشته است.

یکی از سخنگویان این شرکت نیز روز جمعه گفت:


ما در حال حاضر در سراسر شبکه‌های سیمی و بی‌سیم خود دچار قطعی هستیم. و تیم‌های فنی ما سخت کار می‌کنند تا خدمات را در سریع‌ترین زمان ممکن بازگردانند.

این شرکت با تاکید بر اینکه دلیل این قطعی هنوز مشخص نیست عذرخواهی کرد و اطمینان داد که به روز رسانی‌های بعدی ارائه خواهد شد.

بل نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد:

ما در راجرز به دلیل اختلالات پیش آمده صمیمانه از مشتریان عذرخواهی می‌کنیم. و همچنان شما را در جریان جدیدترین اطلاعات قرار می‌دهیم. البته ممکن است مشتریان بل در هنگام تماس یا ارسال پیامک با مشترکین شبکه راجرز با مشکلاتی مواجه شوند.

شرکت مادر تخصصی بل خاطر نشان کرد:


تماس‌ها و پیامک‌های بین مشتریان بل یا سایر ارائه‌دهندگان تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد.

آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) نیز گفت که برخی از مسافران در ارسال مدارک سفر خود از طریق برنامه ArriveCAN با مشکل مواجه شده‌اند بنابراین به مسافران توصیه می‌شود که از طریق فرم اطلاعات تماس مسافر، نسخه‌های کاغذی گواهی واکسیناسیون و جزئیات سفر خود را ارائه دهند.

CBSA با انتشار توییتی اعلام کرد:


مسافران آسیب دیده در مدت زمان قطع خدمات باید اطلاعات خود را با استفاده از فرم اطلاعات تماس با مسافر ارسال کنند، تا در صورت عدم امکان ارسال از طریق ArriveCAN، قبل از رسیدن به مرز تکمیل شود.

سایر خدمات دولتی نیز تحت تأثیر این مشکلات قرار گرفته‌اند زیرا هم خدمات دولت کانادا و هم آژانس درآمد کانادا از قطع شدن خطوط تلفن خود خبر داده‌اند.

خدمات دولتی کانادا در توییتی اعلام کرد که برخی از مراکز تماس با مشکلات شبکه از جمله دفاتر گذرنامه مواجه هستند که هفته‌ها به دلیل انباشتگی صدور و تمدید گذرنامه در سراسر کشور تحت فشار بوده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *