دلیل انتخاب ما و ملاقات تیم

درباره شرکت ما

مجموعه noveltydev با بهبود استاندارد زندگی در کشورکانادا مستلزم ارتقا سطح کیفیت مدیریت در سازمان های اقتصادی، اجتماعی، تولیدی و خدماتی است.

 

مجموعه noveltydev برای تحقق توسعه یافتگی و پیشرفت مستمر، باید موقعیت های اقتصادی بیشتر و برتر برای کشور فراهم آید و با استفاده از الگوی توسعه دانش بنیان در جهت بهبود مدیریت آنها تلاش شود، بهبود مدیریت به بهبود بهره وری می انجامد و از این راه، امکان استفاده بهتر از ظرفیت ها و امکانات موجود را فراهم می کند که زمینه ساز عرضه مطلوب تر کالاها و خدمات خواهد شد.

 

رسیدن به چنین جایگاهی مستلزم وجود مدیرانی آینده نگر، اخلاق مدار، مجهز به دانش روز و مسلط بر ابزارهای مدیریتی است. با چنین نگرشی، دوره کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) افراد دارای تخصص های گوناگون را برای مدیریت آماده می سازد.

 

هدف اصلی مدیریت کسب و کار، تربیت و توانمند سازی سرمایه انسانی لازم برای ایفای نقش مؤثر در حوزه مدیریت کسب و کار است.

 

مجموعه ما راهنمای خوبی برای ، افرادی با تجربه کاری قابل توجه و غالباً دانش آموختگان رشته های فنی – مهندسی و یا علوم پایه هستند که به دنبال کسب دانش مدیریتی لازم برای اداره مطلوب تر کسب و کار خویش هستند.

 

برنامه ریزی کنید، بهتر زندگی کنید

حالا. به کسب و کار / برند خود فکر کنید و تلاش کنید به آن شخصیت ببخشید. هنگامی که یک شخصیت دارید، سعی کنید هدف خود را شناسایی کنید.

ما حرفه ای هستیم

 مهارت های ما

100%

طراحی APP و نرم افزار

100%

معرفی طرح کسب و کار

100%

طراحی و توسعه وب سایت

100%

ارائه خدمات آموزشی

100%

خدمات ثبت پتنت

100%

طراحی و توسعه محصول

100%

مدیریت سئو

100%

کسب و کار جهانی

100%

یافتن پشتیبان یا سرمایه گذار

100%

ایده های تبلیغاتی

100%

پشتیبانی بین المللی

100%

مشاوره بین المللی

ما حرفه ای هستیم

 مشتریان ما

ما حرفه ای هستیم

 دپارتمان های ما

ما حرفه ای هستیم

 همکار ما